Кошик
673 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Фитоаптека "Биоаптека"-Лечат Травы!

Цинк, селен і вітамін D. Як захищатися від COVID-19?

Цинк, селен і вітамін D. Як захищатися від COVID-19?

Цинк, селен і вітамін D. Як захищатися від COVID-19?

Цинк, селен і вітамін D. Як захищатися від COVID-19?

Крива випадків зараження коронавирусной інфекцією поповзла вгору. Але наука не стоїть на місці. Скарбничка знань про захворювання поповнюється, і з'являються все нові методи лікування і профілактики.

Коктейль противірусної дії

Як захищатися від COVID-19, поки вакцина не стала доступною для всіх? І як бути тим, кому ця вакцина з тим чи іншим причин протипоказана?

Багато лікарів вважають, що хорошу противірусний захист забезпечує коктейль з трьох компонентів — цинку, селену і вітаміну D.

«Роль мікроелементів в роботі імунної системи та захист від вірусів велика, і ми вирішили подивитися, яке їхнє значення в тяжкості перебігу COVID-19, — говорить доктор медичних наук, професор, перший проректор Сеченовского університету Андрій Свистунов. — Оскільки у нас є база даних по кільком сотням пацієнтів з цією інфекцією, які лікувалися в нашій клініці, ми перевірили концентрацію багатьох мікроелементів в їх сироватці крові. Була виявлена чітка залежність — чим нижче рівень цинку і селену, тим важчий перебіг хвороби. І навпаки — при нормальному вмісті цих мікроелементів частіше було легке протягом COVID-19».

«Роль цинку в цьому дослідженні була очікувана, а ось такі масштабні дані про важливу роль селену в захисті від COVID-19 отримані вперше, — говорить доктор медичних наук, професор, завідувач лабораторією молекулярної дієтології Сеченовского університету і ідеолог цього дослідження Анатолій Скельний. — Пряму противірусну дію цинку, в тому числі і проти коронавіруса, непогано вивчена. Він пригнічує його розмноження (реплікацію) в клітці. Плюс цинк підсилює імунітет, впливаючи на багато ланок імунної системи. Таку ж дію і вітаміну D. Додатковий прийом цього вітаміну для профілактики коронавирусной інфекції прописаний у багатьох офіційних рекомендаціях. Селен теж може впливати на імунітет, у тому числі і на вроджений, грає велику роль при COVID-19. До того ж він захищає легені і разом з цинком важливий для ослаблення запальної реакції. Ми добре знаємо, яку негативну роль надмірне запалення відіграє при коронавирусной інфекції: цитокіновий шторм — найголовніший чинник її важкого перебігу. І, можливо, в його ослабленні селен відіграє істотну роль.

Розглянувши з великою міжнародною групою вчених ці факти, ми прийшли до висновку, що цинк, селен і вітамін D є оптимальними і для профілактики COVID-19, і для його лікування з самого початку хвороби. Адже всі ці компоненти важливі для вироблення антитіл і хорошої роботи імунітету. Ми написали про це статтю, опубліковану у впливовому науковому журналі „Нутрієнти“ (Nutrients), і зараз з провідними вченими, включаючи нобелівського лауреата Костянтина Новосьолова, готуємо книгу про роль мікроелементів при COVID-19. Вона вийде в США і буде доступна для всіх медиків».

Як включити «потрійний захист»?

— На жаль, у жителів більшої частини території Росії кожної з цих трьох речовин не вистачає, — говорить Анатолій Скельний. — Наприклад, дефіцит цинку є у 30-40% росіян. Серед літніх людей з цукровим діабетом, ожирінням, частими застудами та хронічними хворобами легень, печінки або зловживають алкоголем дефіцит цинку і селену спостерігається у 60-80%. Враховуючи таку ситуацію, препарати можна приймати і без дослідження їх вмісту в організмі. Але робити це можна не довше 3 місяців і в помірних дозах. Для цинку це 5-10 мг на добу, для селена — 50 мкг, для вітаміну D — денна норма споживання 600-800 МО (15-20 мкг). Це в будь-якому випадку зміцнить імунітет.

Но лучше, конечно, сделать анализ и проверить содержание компонентов «тройного коктейля» в организме. Все их можно определять в крови, а цинк и селен ещё и в волосах. При серьёзном недостатке приём нужен дольше, а дозы — больше. Для цинка это 80 мг в сутки, для селена — 100–200 мкг. Если человек заразился коронавирусом, то такие дозы можно принимать в течение 3 недель — это поможет в лечении. Не забывайте о правильном питании с достаточным количеством пищи, богатой этими веществами. Зверніть увагу, що багато продуктів одночасно містять багато цинку і селену, а яйця багаті усіма трьома речовинами.

Придбати цинк ,селен, вітамін Д можна в Биоаптеке лікують трави

Інші статті
Контакти
+380977290896
Этот номер есть в Вайбере
+380936067391
Этот номер есть в WhatsApp
+380977290896
Viber +380666900689
УкраїнаКиївпроспект Оболонский 16
Фито магазин "Биоаптека"- Лечат Травы
Ярослав
vitislava1
Графік роботи
 • Понеділок
  00:0023:30
 • Вівторок
  00:0023:30
 • Середа
  00:0023:30
 • Четвер
  00:0023:30
 • Пʼятниця
  00:0023:30
 • Субота
  09:0020:00
 • Неділя
  09:0020:00