Бронхіальна астма успішно лікується фунготерапией - лікувальними препаратами з грибів.

Фунготерапія - лікування лікарськими грибами
Це інфекційно-алергічне захворювання, основними ознаками якого є напади або періодичні стани експіраторного задухи, обумовлені патологічною гіперреактивністю бронхів.
Виділяють дві основні форми бронхіальної астми: атопічна і інфекційно-алергічна.
При атопічній бронхіальній астмі алергеном може стати будь-яка речовина, здатне викликати в організмі утворення антитіл. Це харчові, паразитарні алергени, що викликають сенсибілізацію гематогенним шляхом. Найбільш часто зустрічається алергія до домашнього пилу, пилку рослин, до шерсті і лупи домашніх тварин, перу птахів, сухого корму акваріумних рибок, ліків, різним харчовим продуктам.
Інфекційно-залежна бронхіальна астма формується і загострюється у зв'язку з бактеріальними та, особливо часто, вірусними інфекціями респіраторного апарату. Крім алергенів, етіологічним чинником першого нападу задухи може бути і психогенний (його значення особливо зростає при подальшому перебігу захворювання); фізичне навантаження, так само як і кліматичні фактори (охолодження, інсоляція), також можуть з'явитися пусковими моментами розвитку астми.
Роль спадкової обтяженості також значна і в першу чергу при атопічній бронхіальній астмі, успадковується за рецесивним типом.
Розвитку бронхіальної астми сприяють деякі ендокринні порушення та дисфункція системи «гіпофіз-кора наднирників». Відомі, наприклад, загострення хвороби у клімактеричний період у жінок. До сприяючих чинників слід віднести холодний сирий клімат, а також забруднення атмосферного повітря.
Патогенез бронхіальної астми остаточно не вивчений, але він складається у формуванні гіперреактивності бронхів, що проявляється спазмом бронхіальних м'язів, набряком слизової оболонки бронхів і гіперсекреції слизу, що призводить до бронхіальної обструкції і розвитку задухи.
Тривалий перебіг захворювання, як правило, призводить до інвалідності. Особливо несприятливий прогноз у старших вікових групах. Однак при правильно проведеному комплексному лікуванні, адекватної терапії спостерігається затихання алергічного процесу. У випадку інфекційно-алергічного генезу захворювання величезне значення має попередження загострення хронічних інфекційних процесів в організмі хворого.
Лікування бронхіальної астми
Бронхіальна астма успішно лікується фунготерапией - лікувальними препаратами з грибів.
Використання грибних препаратів в лікуванні бронхіальної астми.
- Веселка по 1 капсуле 2 раза в день. Детям от 3 до 12 лет – капсулы на масле (1 капс. утром). Курс весной и осенью по 2 месяца.
- Рейши по 1 капс. 2 раза в день в течение 6 месяцев (по 1 упаковке в месяц). Повторные курсы с перерывом в 2 недели.
- Кордицепс по 1 капс. 2 раза в день. В холодное время года для профилактики простудных заболеваний.
- Лисички по 2 капс. утром. В X – X1 и 111 – 1V (для уничтожения паразитов).
- Шиитаке на масле по 1 капс. 2 раза в день. Детям – 1 капсула 1 раз в день. Курс 2 месяца. Осторожно при аллергии.
- Срібна вода – зрошення задньої стінки глотки в холодну пору року. При загостренні хр. бронхіту – по 1 ст. л. 3 рази в день - до повної ремісії.
- Золотий Вус – по 2 капсули в день. Курсами по 2 місяці.
- Гриби Лисички від паразитів.Лисички від аскарид; описторхис; остриця; нематода; котяча двуустка; бичачий і свинячий ціп'як; трематода; вугриця кишкова; лямблії; широкий лентец; волосоголовець; гельмінтиЧитать