Продавець Фито магазин "Биоаптека"- Лечат Травы розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
828 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Фитоаптека "Биоаптека"-Лечат Травы!

«Вітафон відгуки»--придбати віброакустичний апарат Вітафон

«Вітафон відгуки»--придбати віброакустичний апарат Вітафон

Вітафон.Досвід застосування.Як вибрати вітафон.Де купити вітафон в Україні

Ідея створення віброакустичного апарату «Вітафон» виникла у винахідника В'ячеслава Федорова, коли у одного з його друзів в результаті автокатастрофи утворилася гематома і лікування засобами традиційної медицини виявилося неефективним. В'ячеслав Федоров поставив перед собою мету — створити прилад, який за допомогою фізичного впливу на організм покращував би порушену мікроциркуляцію крові і лімфи в тканинах і органах. При цьому він виходив з того, що рух біологічних рідин у людському організмі по судинах підпорядковується законам гідродинаміки. Винахідник прийшов до думки, що вплив на організм акустичними хвилями низької інтенсивності в діапазоні звукових частот (20-18 000 Гц) має сприяти поліпшенню мікроциркуляції.

Досвід застосування «Витафона» свідчить про те, що інтуїція не підвела В'ячеслава Федорова. Апарат привернув увагу клініцистів, і 8-9 червня 2000 р. у Санкт-Петербурзі відбулася I Всеросійська науково-практична конференція «Віброакустика в медицині». На цій конференції дані про сприятливий вплив фізіотерапевтичних процедур з застосуванням апарату «Вітафон» містилися в повідомленнях фахівців Санкт-Петербурзької Військово-медичної академії, Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти, Московського обласного науково-дослідного інституту, представників інших наукових і медичних закладів Російської Федерації. Виступи були присвячені використанню віброакустічеськой терапії в лікуванні новонароджених, післяопікових гіпертрофічних рубців у дітей, в комплексному лікуванні дітей з ортопедо-травматологічною патологією, при лікуванні опікового шоку у дітей, ряду синдромів остеохондрозу хребта, хронічного гепатиту, епідидиміту, циститу, простатиту, приглухуватості, цукрового діабету та ін Ймовірно, у когось може скластися враження, що «Вітафон» є мало не панацеєю. Насправді, панацеї, як відомо, не існує. Настільки широкий спектр захворювань, при яких застосування «Витафона» виявляється ефективним, швидше за все, пояснюється тим, що апарат впливає на одну з ланок патогенезу, загального для кожного з цих захворювань. Не можна виключити, що саме порушення мікроциркуляції при всіх перерахованих вище захворюваннях є саме тим загальним патогенетичним ланкою, на яке впливає «Вітафон».

Всі моделі апаратів серії «ВІТАФОН» здатні заповнити дефіцит біологічних мікровібрацій в повному обсязі, але за різний час і з різними зручностями.

Переваги:

 • Забезпечують необхідна умова одужання
 • Допомагають навіть тоді, коли ліки виявляються не ефективними або дають побічні ефекти
 • У більш ніж 45 наукових дослідженнях і за 18 років медичного спостереження підтверджено ефективність, безпечність та відсутність побічних ефектів
 • Мають вигідне співвідношення ціна-результат. Застосовуються в будь-якому віці: у новонароджених, дітей, підлітків, дорослих і людей похилого
 • Прості у використанні, не вимагають спеціальної підготовки.
 •  

Апарати орієнтовані на домашнє застосування:

Апарати реалізують метод фонирования. Це свого роду масаж на клітинному рівні. Висока ефективність методу досягається при його регулярному застосуванні. Тому апарати для фонирования орієнтовані на самостійне використання в домашніх і польових умовах. Навіть літня людина може користуватися самостійно без сторонньої допомоги.

    Витафоны забезпечують необхідна умова одужання:

Микровибрация – життєво важливий, незамінний і майже завжди дефіцитного ресурс організму, забезпечує транспорт речовин і клітин з тканин і капілярах. Тому компенсація дефіциту мікровібрації методом фонирования є дуже важливою умовою одужання. Фонирование сприяє:

 • Поліпшення лімфодренажу, зняттю набряку;
 • Поліпшення капілярного кровотоку і живлення клітин, віддалених від капілярів;
 • Прискоренню очищення тканин від шлаків;
 • Підвищення активності імунних клітин в імунних реакціях;
 • Підвищення виходу стовбурових клітин з кісткового мозку у кров;
 • Поліпшення регенеративних процесів, особливо в кісткових тканинах.

Для кожного з цих пунктів потрібна різна частота мікровібрації. В апаратах серії «Вітафон» використовується безперервна зміна частоти мікровібрації у всьому звуковому діапазоні, що дозволяє домагатися зазначених ефектів одночасно. Метод і відноситься до віброакустічеськой терапії, ефективність якої не поступається, а іноді і перевершує лікарську терапію, причому вигідно відрізняється за вартістю лікування.

Фонирование – безпечний метод:

Апарати серії «Вітафон» дозволені до застосування у медичній практиці з 1994 року. Більш ніж у 2 мільйонів сімей «Витафоны» стали корисним і використовуваним атрибутом домашньої аптечки. Фонирование не може завдати шкоди здоров'ю і це підтверджують багаторічні спостереження, відгуки користувачів і наукові дослідження.

Вигідне співвідношення ціна-результат:

Економія на ліки, на скороченні днів непрацездатності при одночасному підвищенні якості життя і продуктивності праці, зробили «Витафоны» не тільки корисним, але і високорентабельним придбанням і відмінним подарунком для всієї родини. Ті, хто випробував його дію на собі, купують другий і третій прилад для рідних і друзів, і навіть собі . "Витафоны" зайвими не бувають", - кажуть вони. Апарат купується один раз, а служить багато років.

Розрізняються дві основні групи апаратів по виду впливу:

 • Апарати тільки віброакустичного впливу (Вітафон, Вітафон-Т, Вітафон-5). Ці апарати мають тільки виброфоны для впливу колагеном;
 • Апарати поєднаного віброакустичної та інфрачервоного впливу (Вітафон-ІК, Вітафон-2). Крім виброфона (виброфонов) у них представлений ОДИН інфрачервоний випромінювач.

Модель "Вітафон"

Якщо є час для проведення процедур і обмеження в коштах, то можна вибрати найпростішу модель «Вітафон», яка випускається з 1994 року. У неї є мінус – відсутність таймера і час впливу на кожну область треба відслідковувати по годинах, але зате є один плюс – найпростіше управління (на двох кнопках). Для зручного застосування до цієї моделі, як правило, буде потрібно мережевий подовжувач, оскільки блок живлення і блок управління об'єднані в одному корпусі з мережевою виделкою.

Якщо відстежувати час за годинником складно, то можна скористатися "Вітафон-Т", у якої є таймер, індикатор автоматичне вимикання. Для цієї моделі мережевий подовжувач не потрібно, оскільки блок управління і мережевий блок живлення з вилкою розділені. В іншому моделі Вітафон і Вітафон-Т ідентичні.

Модель "Вітафон-ІК"

Ця модель конструктивно схожа на модель Вітафон, в якій один вібрафон замінений на інфрачервоний випромінювач. При інфрачервоному впливі спостерігається виражений протизапальний ефект та місцеве знеболювання, поліпшується робота лімфатичних вузлів. Ця модель застосовується, зазвичай, при частому виявлення захворювань: риніт, тонзиліт, бронхіт. Для Витафона-ІК розроблена методика лікування лімфостазу нижніх кінцівок та хронічного гепатиту. У теж час для повної компенсації дефіциту мікровібрації потрібно у два рази більше часу, ніж з допомогою Витафона-Т.

Модель "Вітафон-2"

Ця модель розроблялася для використання в клініках, але з успіхом застосовують і в домашніх умовах. До складу «Витафона-2» входять один одиночний і два здвоєних виброфона, матрац з 8 виброфонами та ІЧ випромінювач. «Вітафон-2» реалізує всі можливості Витафона-ІК і Витафона-Т за значно менший час.

Модель "Вітафон-5"

Ця модель дозволяє максимально скоротити час фонирования. У стандартній комплектації відповідає трьом апаратів Вітафон-Т. додаткової комплектації з допомогою «Матраца ОРПО» здійснюється одночасно фонирование всіх областей за програмою загальної ресурсної підтримки організму (весь хребет, область нирок і печінки), що дуже зручно при щотижневому профілактичному застосуванні. Вбудований акумулятор дозволяє виконати від 2 до 8 годин процедур без підзарядки. У Витафоне-5 краще підібрана частотна характеристика мікровібрації для лімфодренажу.

Порівняльна таблиця

Параметри для порівняння Вітафон Вітафон - Т Вітафон -ІК Вітафон -2 Вітафон -5
           
Максимальна кількість одночасно підключених виброфонов 2 2 1 10 6
Таймер - є - є є
Інфрачервоний випромінювач - - є є -
Кількість режимів роботи 4 4 4 7 9
Автономне джерело живлення - - - - є
Вага блоку управління, кг 0,35 0,15 0,35 0,15 0,2
Вага блоку живлення, кг - - - - 0,3
Вага комплекту, кг 0,65 0,64 0,65 2,6

1,36

(з матрацем ОРПО 2.7)
Додаткова комплектація -

Сумка для зберігання

- -

Матрац ОРПО з 20 виброфонами (вага близько 1,35 кг)

 

Для чоловіків

"Вітафон" – ідеальний засіб від імпотенції – не має шкідливих побічних дій, дає стійкий позитивний результат, благотворно впливає на всі органи малого тазу.
Причини такого поширення простатиту – малорухливий, пасивний спосіб життя, безконтрольне застосування лікарських засобів, алергізація населення, наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, підвищення числа венеричних захворювань,алкоголь і куріння і ряд інших факторів.
Лікування "Витафоном" – відмінний спосіб вирішення проблеми! Ніякої "хімії"! Звукова вібрація м'яко і ефективно поглинає застійні явища в простаті та інших органах малого тазу, нормалізує обмінні процеси, ліквідує запалення і стимулює регенерацію пошкоджених тканин.

Для жінок

Кожна жінка хоче бути красивою і здоровою. "Вітафон" допоможе Вам і в тому, і в іншому. Будучи ефективним засобом поліпшення кровопостачання, "Вітафон" може з успіхом використовуватися не тільки для лікувально-профілактичних, але і для косметичних цілей. Апарат застосовується із заздалегідь підібраними лікувальними препаратами: кремами, мазями, гелями, бальзамами, лосьйонами. При цьому кількість косметичного засобу можна зменшити як мінімум удвічі.
Після пластичних операцій витафонотерапия забезпечує швидке зняття набряку і загоєння ран. Післяопераційні рубці стають м'якше і еластичнішою.
Поганий сон не тільки значно знижує якість життя, але і сприяє прискореному старінню. Для лікування цього захворювання існує безліч лікарських препаратів, але лікарі завжди віддають перевагу немедикаментозного лікування. Вибір точок впливу "Витафоном" при безсонні залежить від її причини і підбирається індивідуально.
Апарат можна застосовувати для зняття втоми і збільшення працездатності м'язів, наприклад, для зняття втоми кистей рук.
Після пологів, у випадку утворення розривів, "Вітафон" прискорить загоєння ран, дозволить уникнути ускладнень у матері. Через 2-3 тижні після пологів рекомендується пройти 1-2 профілактичних курсу витафонотерапии попереково-крижового відділу хребта для нормалізації менструального циклу і функцій органів черевної порожнини. Такий же курс доцільно виконати і за 2-3 місяці до настання планованої вагітності, оскільки в майбутньому плід збільшить навантаження на хребет.
Досить часто у годуючих матерів зустрічається недостатність грудного молока. Строго говорячи, не можна назвати недостатність грудного молока (гипогалактию) захворюванням. Це тимчасовий стан, що створює, втім, масу проблем. З-за того, що жінка не може нагодувати немовля, він частіше кричить, гірше спить і безумовно це не кращим чином позначається на його розвитку. Власне справжня нездатність годувати грудьми зустрічається тільки у 1% жінок. Вона пов'язана з анатомічним недорозвиненням молочних залоз і деякими важкими захворюваннями ендокринної системи. У всіх інших випадках розлади носять функціональний характер. Молоко утворюється в залозі з крові, і тому від кровопостачання грудей залежатиме і кількість виробленого молока. При годуванні груддю жінка має більше пити рідини, тримати груди в теплі і ретельно зціджувати залишки. Більш повне випорожнення грудей сприяє посиленню вироблення молока (лактації). Якщо молока виробляється мало з-за поганого кровопостачання грудей, то п'ятихвилинне застосування "Витафона" через 20-30 хвилин після кожного денного годування покращує кровопостачання грудей і дає надію посилити лактацію.
Однією з частих гінекологічних патологій є порушення менструального циклу, яке може бути викликане різними причинами. Під цим збірним назвою ховається відразу кілька різних за своїй серйозності станів, кожне з яких вимагає свого лікування. Тому звернення до гінеколога має бути обов'язковим. Порушення циклу, коли менструація або є більш тривалою, ніж нормальні 5-7 днів, або після її закінчення продовжується "мазание", або менструація приходить постійно не за графіком, пов'язані з емоційними переживаннями, тимчасовими гормональними зрушеннями, втомою організму та іншими функціональними причинами. В таких випадках вдається домогтися ефекту з допомогою "Витафона". Помічено, що при лікуванні різних захворювань, коли виброфоны накладаються на область живота і попереку, тривалість навіть звичайних менструацій скорочується на 1-2 дні. Пов'язано це зі стимулюючим впливом віброакустичного впливу на статеві залози, наднирники і через них на тонус матки.
Особливо актуальним може стати застосування "Витафона" в юному віці, коли відбувається становлення менструального циклу.

Для літніх людей

Звичайний супутник людей похилого віку – гіпертонія – підвищення артеріального тиску. Гіпертонія – підступна хвороба. Підвищений артеріальний тиск може привести не тільки до перевантажень серця, сердечним болем, але і до інфаркту. Навантаження збільшується не тільки серце, але і на судини. У результаті може статися інсульт. При інсульті досить часто настає смерть і дуже часто параліч кінцівок.
Безпечним вважається верхнє артеріальний тиск не більше 100 плюс вік, а критичним – 110 плюс вік. Не рекомендується перевищувати цю величину. Оптимальним вважається верхнє артеріальний тиск – 90 плюс вік, хоча ця цифра дуже індивідуальна. У багатьох людей тиск залишається стабільним до 50-60 років і не перевищує 120/80. У дітей тиск, як правило, 100/60. В молодості приблизно 110/70-120/80. У більшості людей тиск поступово збільшується з віком.
Найбільша і, на жаль, найпоширеніша помилка при лікуванні гіпертонії – це лікування від випадку до випадку. Не слід забувати, що достатньо всього 1 секунди високого тиску, щоб стався інсульт. Тому необхідно підтримувати стабільний тиск. Лікування повинно починатися плавно і поступово закінчуватися, а в літньому віці при хронічній гіпертонії – лікування постійне, з ретельно підібраною дозуванням.
Запаморочення, нудота, слабкість, головні болі, болі в серці – кожен окремо або разом ці ознаки можуть бути наслідком гіпертонічної хвороби і є підставами для вимірювання тиску і звернення до компетентного лікаря. Вікові зміни тиску дуже повільні, тому збільшення тиску всього на 10 одиниць за добу може викликати симптоми гіпертонічної хвороби.

Якщо підвищення тиску сталося вперше, і його величина нижче критичної, то можна не поспішати приймати лікарські препарати. У такому разі рекомендується виконати одну процедуру "Витафона" на ніч.

При стійкому підвищенні артеріального тиску необхідно звернутися до лікаря, який повинен розібратися в причинах захворювання і призначити лікування. В цьому випадку потрібно підібрати дози лікарських препаратів і одну з схем лікування "Витафоном".

 

Для дітей

Всім відомо, що при сильному ударі, вивиху або розтягуванні в першу чергу слід прикласти холодний компрес. А що ж робити далі? Виявляється, є спосіб прискорити відновлювальний процес в 2-3 рази. Слід вдатися до допомоги "Витафона". Він швидко і ефективно знімає набряк, допоможе розсмоктатися гематомі.
Як же скоро після травми можна скористатися "Витафоном"?
При ударах – уже через 2 години; при вивиху або розтягуванні – через 8-10 годин; при ранах – приблизно через добу.
"Вітафон" виключає ускладнення (нагноєння) і перешкоджає утворенню рубців.
При опіках 1-2й ступеня (зі збереженням цілісності шкірних покривів) "Вітафон" просто незамінний: якщо застосовувати його не пізніше, ніж через 3-4 хв., опікових явищ можна зовсім уникнути.
Відмороження, юнацькі вугрі? – І ці завдання по плечу нашому "домашнього лікаря"! Треба зауважити, що лікування "Витафоном" безболісно, приємно і дуже подобається дітям.

Нас часто запитують, чи можна лікувати за допомогою "Витафона" маленьких дітей. Що відповісти на це? Коли дитина голосно і довго плаче за різей в животі або з інших причин, його крик створює таку ж мікровібрацію, як при використанні "Витафона" на шийному відділі, якщо не більшу. Вплив "Витафона" родинно організму, і тому витафонотерапия може застосовуватися вже з народження. Вперше у новонароджених апарат був застосований у Першій дитячій міській лікарні Санкт-Петербурга – одне з найбільш авторитетних та сучасних медичних установ. Досвід використання його в декількох тисяч хворих показав, що вік не має великого значення: у перший день життя і в 9-10 місяців у дітей не спостерігалося негативних реакцій на процедури (не виникало збудження, не було порушень сну, прийому їжі). Більш того, прилад надавав загальний позитивний вплив на організм, зокрема, поліпшував процес травлення. Єдина відмінність: у дітей до року використовується тільки перший режим. Однак, як і у всіх інших випадках, спочатку дитині повинен бути поставлений правильний діагноз і обгрунтовано застосування саме цього методу.

"Вітафон" вже використовується для лікування дискуляторной енцефалопатії у дітей і дорослих, і тому є підстави вважати, що фонирование можна буде застосовувати при енцефалопатії новонароджених, суть якої полягає в порушенні кровообігу головного мозку. Наслідками енцефалопатії можуть стати повільний розвиток дитини, ослаблення зору, появу у підлітковому віці мігрені або запаморочення, остеохондроз шийного відділу хребта і інші неприємні явища. Можливо, коли-небудь ми прийдемо до розуміння, що витафонотерапия – обов'язкова складова лікування перинатальної енцефалопатії (ПЕП) та інших наслідків родової травми. Однак повинно пройти чимало часу, щоб можна було відповідально заявити, що віброакустичне вплив в даному випадку замінює поширену нині методику проведення електрофорезу на шийний відділ.

Це все в майбутньому, а поки вивчені і розроблені методики використання апарату при нетриманні калу (энкопрезе), нетриманні сечі (енурезі), парезі кишечнику, плоскостопості та дисплазії тазостегнових суглобів, описані в книзі.

Таким чином, вік не є перешкодою для застосування "Витафона". Він може бути корисний і дітям, і молодим, і літнім. В підлітковому періоді, з 10 до 16 років, профілактичні процедури витафонотерапии на хребет дозволять уникнути проблем у майбутньому. Навіть невелика, здавалося б, несуттєва, патологія хребта з віком може перерости в серйозне захворювання. На жаль, дітей і підлітків зазвичай призводять до лікаря лише тоді, коли у них вже щось болить.

Молодь зазвичай ігнорує лікування, вважаючи, що "все пройде". На жаль, проходить не завжди, причому виявляється це найчастіше через багато років, коли залишкова патологія переростає в серйозне захворювання. У зрілому віці зайнятися своїм здоров'ям заважають робота, сімейні турботи. Ось і виходить, що в основному лікуються пенсіонери. Проте в літньому віці впоратися з хворобою набагато складніше. Якщо в дитинстві, для того щоб уникнути проблеми в майбутньому, достатньо виконати кілька сеансів "Витафоном", в молодості – пройти 1 курс лікування, у зрілому віці – 2-3 курсу, то в літньому для радикального поліпшення потрібно 4-6 місяців, а іноді і більше. Але навіть у літньому віці, якщо Ви здатні протягом року регулярно проводити курси витафонотерапии, є шанс позбутися багатьох хвороб, зміцнити здоров'я і навіть відчути приплив сил.
До теперішнього часу "Вітафон" використовується з 1994 року. Стверджувати на підставі накопичених за це час спостережень, що прилад дозволяє стати значно молодше, ніж затверджує паспорт, звичайно ж, рано. Разом з тим сотні листів красномовно свідчать: "Вітафон" допомагає позбавитися від тих недуг, які мучили роками, і стати значно активніше. Це не прояв омолоджуючого ефекту? "Витафону" всі віки покірні, але чим раніше почати його застосовувати, тим більше шансів виглядати набагато молодше свого віку.

Для спортсменів

"Вітафон" – незамінний помічник у спорті. Спортсмени під час змагань і тренувань достатньо часто отримують різні травми. А часу на відновлення іноді просто немає. Збільшуючи швидкість зрощення переломів, загоювання ударів і ран у півтора – два рази "Вітафон" стає вірним супутником багатьох спортсменів.

Але "Вітафон" придатний не тільки для лікування спортивних травм. Профілактичні процедури на шийні і попереково-крижові відділи хребта дозволяють поліпшити координацію рухів і підвищити результативність у балеті, фігурному катанні на ковзанах, спортивної гімнастики та багатьох інших видах спорту. Під час змагань "Вітафон" може оперативно відновити працездатність м'язів після перевантаження, зняти біль і підготувати спортсмена до наступного виступу. Більш того, спеціальні процедури витафонотерапии перед виступом забезпечують накопичення кисню і глюкози у м'язах і максимізують спортивний результат.

Для дачників

Влітку, на дачі часто трапляються дрібні неприємності. Ви застудилися, Вас мучить нежить і кашель, болить голова? "Вітафон" допоможе Вам швидше позбутися.
Ви забилися, вивихнули ногу, обпеклися біля вогнища, або у Вас просто мозолі? З "Витафоном" процес лікування піде набагато швидше.
Трохи переоцінили свої сили і перетрудили спину, буває, але і тут "Вітафон" поставить Вас на ноги!
На дачі ми часто живемо в не дуже комфортних умовах, і це тягне за собою ряд проблем. У Вас запор? "Вітафон" допоможе Вам позбавитися від цієї недуги!
Кого з нас влітку не кусали комарі, гедзі, оси? Якщо укус комахи не викликав алергічної реакції у вигляді сильного набряку, то вже через годину місце укусу можна профонировать для зняття болю і невеликий набряклості.

Сидяча робота?

Остеохондроз – одне з найпоширеніших захворювань ХХ століття, уступає по частоті діагнозу хіба що ГРЗ в осінньо-весняний період. У кожного, хоча б раз у житті, виникали неприємні хворобливі відчуття в спині. Скутість, біль, "печіння", простріли – все це ознаки одного недуги. Хребет людини є основою всього тіла і виконує опорну, рухову, амортизаційну і захисну функції. З цими "обов'язками" хребет справляється тільки завдяки статичної і динамічної (залежно від функцій) роботі м'язів.
Як ні сумно, але з самого раннього дитинства наші м'язи схильні перенапруження (незручна шкільні меблі, неправильна постава, довгий перебування в одному положенні, незручна постіль, тривалі навантаження на руки при перенесенні вантажів тощо) плюс нервові стреси і незбалансоване харчування – все це веде до підвищення м'язового тонусу. Вже у віці 17-25 років у 80% людей тонус м'язів підвищений, у них визначаються ущільнення різного розміру, приховані больові точки.
Чим довше м'язи знаходяться в напрузі, тим гірше в них кровообіг і обмінні процеси. А недостатнє кровопостачання призводить, зрештою, до заміни м'язової рубцевої тканини, що характерно для старечого віку – відбувається передчасне старіння м'язів. При прискорених темпах старіння м'язів різко зростає навантаження на диски, суглоби і хребці з усіма витікаючими звідси, більш ніж неприємними, наслідками. Таким чином, "старіння хребта" починається з передчасного старіння його активної частини – м'язів.
Приречена людина на поступове і повне ураження хворобою? Зовсім ні. Зниження навантажень і грамотне лікування можуть повернути його до повноцінного життя.
Відновити порушений кровообіг на рівні найдрібніших капілярів і розслабити напружені м'язи Вам допоможе м'який вплив "Витафона". Далі – все у Ваших руках – необхідно берегти свій хребет і приділяти кілька хвилин в день спеціальним вправам (М. В. Дев'ятова "Ні – остеохондрозу!", вид-во "Комплект", 1997р.).
"Вітафон" допоможе Вам не тільки впоратися з гострим нападом недуги, але також відпочити і відновитися після напруженого робочого дня.

Відгуки про Витафоне

Алексей, 51 год, Нижний Новгород: «Витафон посоветовала подруга после того, как случился разрыв связок на ноге. Аппарат помог быстро встать на ноги, но пользовался им регулярно — по 2 раза в день в течение нескольких недель. После этого отдал прибор отцу, который страдает подагрой. От болезни избавиться не удалось, но папа говорит, что боли уже не так мучают, когда болезнь обостряется. Даже обезболивающие препараты стал принимать гораздо реже. Витафон оставил ему, пусть пользуется постоянно»

.Анастасия, 64 года, Иркутск: «Так мучает радикулит, что иногда жить не хочется. Недавно дочь купила Витафон, рассказала, как пользоваться им. Но чаще она сама и проводит сеансы, ставит прибор 2 раза в день — утром и вечером. Примерно через месяц почувствовала, что боль стала не такой мучительной, да и подвижность постепенно вернулась. Будем продолжать лечение».

Алевтина, 58 лет, Ставрополь: «Из-за проблем с позвоночником стала пользоваться Витафоном. Он не лечит, но уменьшает боль, поэтому одновременно с этим принимала лекарственные препараты.

Поступово стала повертатися рухливість, права рука, яка до лікування погано слухалася, почала діяти краще. До цього не могла навіть вставити ключ в дверний замок, але потім все нормалізувалося.

Лікувалася так, як рекомендував лікар».Сергій, 61 рік, Таганрог: «Сусідка кілька років користується Витафоном проти подагри. Висловлюється про приладі добре. Під час перерви між курсами дала його у тимчасове користування, т. к. загострився застарілий артрит колінного суглоба. А тут ще й з'явилася біль у п'яті. Почав користуватися апаратом, прикладав до хворого суглоба вранці та ввечері, а потім став ще і ступню лікувати. І так все 3 тижні, протягом яких сусідка відпочивала від лікування. Біль майже пішла, перестав кульгати. Вирішив придбати Вітафон собі».

 

Інші статті
Контакти
+380 (97) 729-08-96
Этот номер есть в Вайбере
+380 (93) 606-73-91
Этот номер есть в WhatsApp
+380 (97) 729-08-96
Viber +380666900689
проспект Оболонский 16, Київ, Україна
Фито магазин "Биоаптека"- Лечат Травы
Ярослав
vitislava1
Графік роботи
 • Понеділок
  00:0023:30
 • Вівторок
  00:0023:30
 • Середа
  00:0023:30
 • Четвер
  00:0023:30
 • Пʼятниця
  00:0023:30
 • Субота
  09:0020:00
 • Неділя
  09:0020:00