Кошик
673 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Фитоаптека "Биоаптека"-Лечат Травы!

Хвороби опорно-рухового апарату

Хвороби опорно-рухового апарату

КАЛЬЦІЙ В НАШОМУ ОРГАНІЗМІ
Якщо Ви хочете, щоб Ваші кістки, зуби, нігті, волосся були в ідеальному стані і Ви ніколи не відчули на собі наслідків остеопорозу, щоб всі органи Вашого організму розвивалися і функціонували правильно, щоб Ви ніколи не знали, що таке м'язові судоми, щоб ритм роботи Вашого серця, згортання крові, скорочення м'язів, кров'яний тиск і кислотно-лужну рівновагу завжди знаходилися в нормі, щоб Ваша нервова система працювала як годинник і ніколи не турбували алергічні реакції, не мучили больові синдроми, щоб холестерин в крові завжди був у нормі і не підводив імунітет – у Вашому організмі постійно в активній формі повинно знаходитися необхідна кількість мінералу – КАЛЬЦІЮ!
Серед поживних речовин, що містяться в організмі в найбільших кількостях, кальцій займає наступне місце після білків, жирів і вуглеводів. Оскільки наша потреба в ньому, порівняно з іншими поживними речовинами, величезна, для неї встановлена найбільш висока рекомендована допустима добова норма. Без кальцію ми б фактично перетворилися в желе, оскільки не могли б мати кісток і зубів.
В організмі дорослої людини міститься 1000 – 1200г. кальцію, 99% – включено у кісткову тканину та зуби, а 1% – відіграє винятково важливу роль як внутрішньоклітинний кальцій, кальцій крові та тканинної рідини. Зрозуміло, що кальцій відіграє найважливішу роль у формуванні кісток. В середньому для дорослого чоловіка потреба в кальції становить 900-1000мг у день, дорослої жінки – 600 – 700 мг кальцію в день, який надходить в наш організм з їжею.
У нормі В здоровому організмі зберігається сталий рівновагу кальцію, тобто, кількість кальцію, що надійшов в організм дорівнює кількості кальцію, виведеному з організму. Всмоктування кальцію відбувається в кишечнику, виведення – кишечником, нирками і в дуже невеликій кількості потовими залозами.
Ефективним засобом для виведення солей важких металів з організму є фітокомплекс «КЛИНХЕЛП»Основна потреба кальцію в організмі обумовлена формуванням і постійним оновленням кісткової тканини скелета. Кісткова тканина і скелет активні – вони весь час оновлюються.
В кістках відбуваються два протилежні процеси – руйнування і відновлення. Свіжий кальцій надходить у кісткову тканину і під дією різних процесів переходить в структуру кісткової тканини. У відповідь на це структури кісткової тканини виділяється знесилений кальцій і, поступаючи у кров, прямує в нирки для переробки або виділення. У молодих людей процес формування кісткової тканини переважає над її розсмоктуванням, але це співвідношення з віком змінюється і кістки поступово стають порізно і легкими.
З роками, якщо організм відчуває нестачу вітамінів і речовин, необхідних для виведення з скелета важких металів, скелет накопичує велику кількість токсинів, важких металів та інших шкідливих речовин, які деформують кісткову тканину, призводять до сольових відкладів та інших захворювань опорно-рухового апарату і найчастіше до остеохондрозу. А поступове вікове зниження виділення в організмі гормонів щитовидної залози і естрогенів призводить до гальмування нарощування кісткової тканини й розвитку остеопорозу.

Про достоїнства кальцію можна розповідати, заглиблюючись у тонкощі, практично нескінченно, і чим більше людина дізнається про нього, тим більше усвідомлює її важливість для власного здоров'я. Але знати – це одне, а зробити так, щоб захиститися від проблем, пов'язаних з відсутністю достатньої кількості цього мінералу в організмі – зовсім інше. Насправді, кальцію навколо нас предостатньо: його можна в достатній кількості, отримати з їжею, харчуючись кожен день твердим сиром, сиром зі сметаною і запиваючи все це кількома склянками молока; або у вигляді монодобавок, але вся проблема в тому, що самого по собі кальцію недостатньо для його включення в кісткову тканину. Для того, щоб кальцій став учасником у процесах формування кісток, в організмі, в достатній для цього кількості, повинен перебувати цілий ряд допоміжних вітамінів, мінералів, білків, амінокислот і гормонів.

Фітокомплекс «О. К.»І в наших силах допомогти самим собі нормалізувати всі процеси з участю кальцію і, таким чином, запобігти багато захворювань. Ефективним помічником у цьому випадку буде комплекс «О. К.» (Остео-Комплекс), до складу якого, крім кальцію, включені прозеры, які забезпечують організм всіма необхідними для кальцієвого обміну вітамінами, мінералами, амінокислотами, білками та іншими речовинами; і хвощ польовий, який нормалізує кальцієвий обмін у нирках.

Після того, як кальцій засвоївся (надійшов з кишечника в кров), він потрапляє в нирки, де з нього формуються необхідні для організму форми і з'єднання. Потік кальцію, оброблюваний нирками, в 20 разів перевищує кількість кальцію, який всмоктується в кишечнику. За добу в нирках фільтрується і знову всмоктується в кров близько 11 грам кальцію. Частина відфільтрованого кальцію, який вже не може бути заново використаний, виводиться з організму, але більша його частина (97 – 99%) всмоктується назад у кров і направляється до різних органів.

Саме хвощ польовий, включений до складу комплексу «О. К.», благотворно впливає на нирки та сечовидільну систему в цілому, таким чином, сприяючи нормалізації функцій нирок у формуванні кальцієвого обміну.

Наступна заслуга комплексу «О. К.» в тому, що його складові містять в собі складні речовини (фітогормони), які, потрапляючи в організм, сприймаються ним як гормони та беруть на себе їх функції.

Чому це важливо? Наприклад, такий гормон, як паратгормон, регулює всмоктування кальцію в кров в кишечнику і нирках, кальцитонін – його виведення з організму, гормони щитовидної залози стимулюють формування волокон кісткової тканини, а жіночий статевий гормон естроген відповідає за мінералізацію кістки (перехід кальцію з різних сполук у тверду структуру кісткової тканини). З віком гормональна система виділяє все менше і менше необхідних гормонів, а, як Ви знаєте, у жінок після 35 – 40 років, особливо після настання менопаузи (клімаксу), взагалі порушується гормональний баланс, і, наприклад, такий як гормон естроген практично повністю перестає вироблятися організмом. Це – головна причина масового захворювання остеопорозом, який спостерігається у жінок після цього віку. Секрет «чудодійної» сили комплексу «О. К.» як раз і полягає в тому, що в його складі є фітоестрогени та інші фітогормони.

Жінкам у віці після 35 років, для зниження ризику захворювання остеопорозом і для зниження ризику перелому шийки стегна, викликаного остеопорозом, слід в обов'язковому порядку вводити регулярний прийом комплексу «О. К.» через кожні 3 – 5 місяців!

До складу комплексу «О. К.» входять тільки легкозасвоювані органічні форми мінералів, такі як: цинку монометіонін, цитрат кальцію, отриманий із стулок морських молюсків, глицинат магнію.

Ви вже переконалися, що просто кинути в кишечник кальцій недостатньо, необхідно ще велика кількість допоміжних елементів, щоб цей кальцій не просто засвоївся, а сформував кісткову тканину?

Отже, комплекс «О. К.» – один з унікальних препаратів, який сприяє формуванню колагену, відновленню процесів формування кісткової тканини, мінералізації кістки.

І не дивно, що «О. К.» – один з найбільш затребуваних фітокомплексів!
Комплекс «О. К.» ефективний для профілактики і при лікуванні патології кістки (переломи, остеомиэлиты, остеопороз, остеомаляція, остеохондроз).
При переломах, перед тим як почати вживати комплекс «О. К.», слід обов'язково переконатися, що кістка зростається правильно, так як вживання цього фітокомплексу значно прискорює процес зрощення кістки!

Також комплекс «О. К.» ефективний при патології з'єднувальних тканин (розтягнення, запалення суглобів).

Крім того, комплекс «О. К.» рекомендований:
у другій половині вагітності та при годуванні груддю, щоб заповнити недолік кальцію в організмі і запобігти руйнуванню зубів;
для профілактики зубного карієсу, пародонтозу і для зміцнення щелепної кістки;
для зміцнення нігтів і запобігання їх ламкості;
 
В якості додаткових впливів, «О. К.» виявиться незамінним при
отруєнні свинцем (особливо актуально для тих, хто працює в поліграфічних цехах);
кровотечах – маткових, носових, легеневих, гемороїдальних;
інфекції сечовидільної системи (цистит, пієлоцистах, пієлонефрит);
для профілактики утворення каменів і піску в нирках;
при пухлинах серцевої патології, також зміцнює м'язово-зв'язковий апарат серця;
артеріальної гіпертензії (підвищений тиск), в поєднанні з фітокомплексом «Фрилайф»;
болі в ногах: зміцнює стінку судин нижніх кінцівок, тим самим покращує відтік крові, знімає набряклість і болі при тривалому стоянні або ходьбі,
перешкоджає утворенню варикозу і тромбофлебіту;
випаданні волосся;
 
Ще комплекс «О. К.»:
зміцнює імунну систему, сприяючи утворенню імуноглобулінів;
перешкоджає розвитку пухлинних захворювань, зокрема аденоми передміхурової залози і фіброміоми матки;
сприяє профілактиці простудних захворювань;
оздоровлює шкіру, нігті та волосся;
має заспокійливу дію, нормалізує сон;
є природним джерелом вітамінів, біологічно активних речовин, амінокислот, мікроелементів і рослинних ферментів.
Як Ви вже зрозуміли, комплекс «О. К.» – це дійсно унікальний, життєво необхідний фітокомплекс, який обов'язково повинен перебувати в домі у кожного. Він необхідний всім: чоловікам, які не хочуть з віком втрачати свої волосся і потім ховати свою голову під кепкою; дівчатам, які хочуть зміцнити свої нігті і волосся, особливо, коли вони готуються стати або стали матерями; жінкам після настання менопаузи; людям в пенсійному віці, щоб залишатися на ногах як можна довше, а не проводити залишок свого життя в ліжку; людям з порушеннями кальцієвого обміну і з різними захворюваннями кісток і суглобів.
Лікар гастроентеролог Р. Брославець
 
 
§ 2. Про ЩО ГУДУТЬ НАШІ НОГИ
Наш організм – унікальне творіння природи, яка «продумала всі можливі нюанси для того, щоб наші рухи були легкими, природніми, невимушеними. І будову наших суглобів – це одне з підтверджень цієї унікальності, адже будь-який наш рух – це, в першу чергу, робота суглобів. Наше завдання – розумно користуватися цим механізмом і стежити за тим, щоб він не виходив з ладу передчасно. А для цього озброїмося елементарними знаннями.
Хвороби суглобів – одна з найбільш актуальних тем сучасної медицини. Кожен третій чоловік і кожна друга жінка страждають від відчуття тяжкості в ногах. Ноги болять, «гудуть», «німіють», набрякають, їх «зводить» – епітетів безліч! А може бути, це ноги «кричать» про допомогу? Адже часто самі різні й часом важкі захворювання починаються з ніг. Чи Далеко можна піти на своїх двох, якщо не прислухатися до цих сигналів «sos»?
Початкові етапи захворювання – це «золота» пора для своєчасного, правильного і повного лікування. Як прикро, що майже в 95% випадків цей момент буває упущений! Що зазвичай бентежить? Вік. Біль у ногах, спині стала з'являтися у молодих людей і навіть дітей. Які батьки не чули хрускіт під час присідання своїх чад, кому при цьому ортопед не пояснював, що це недолік «мастила» (синовіальної рідини) в суглобі. На прийомі лікаря ніколи читати лекції, як берегти суглоби і до чого призведе в майбутньому недолік «змащення». Такі порушення суглобів – привід терміново задуматися про стан здоров'я пацієнта, особливо про його шлунково-кишковому тракті, імунній і видільної системи.
Суглоби складаються з різних частин: суглобової капсули - своєрідного мішка, який оточує суглоб і щільно з'єднує кістки; синовіальної оболонки, що вистилає суглобову капсулу зсередини і виділяє змазує і живить хрящ синовіальну рідину; хряща, що покриває кінці кісток і утворює таку гладку поверхню, що при русі кінці кісток легко ковзають один по одному; зв'язок, що з'єднують кістки між собою і утримують їх у правильному положенні; сухожиль, що з'єднують м'язи з кістками і забезпечують м'язам можливість керувати тілом і надавати суглобам стійкість; бурси – маленьких, заповнених рідиною мішечків, які розташовані в особливо важливих місцях суглоба і захищають зв'язки і сухожилля від зносу.
Інфекції та алергії, деякі соматичні і шкірні хвороби, ослаблена мікроциркуляція і лімфодренаж, обмінні та ендокринні порушення, эндоэкологические порушення (накопичення токсичних речовин в організмі), а також нестачу біологічно активних речовин і пластичного матеріалу для відновлення тканин і, звичайно ж, стан імунної системи можуть бути причиною захворювання суглобів (дивись «Роль імунної системи...», «Імунна формула», «Прозеры», «Солод житній»). Незначне пошкодження однієї з частин суглоба (не кажучи вже про травми), надмірне навантаження на непідготовлений тренуваннями суглоб, особливо, якщо ще й незручне взуття, тривала вимушена поза можуть також призвести до хвороби суглобів.
Суглоби постійно оновлюються. Всередині них кожну секунду проходять процеси руйнування застарілих і пошкоджених хрящових структур суглоба і відтворення нових. Для цього постійно потрібен пластичний матеріал. При повторюваних травм, а також при хронічних перевантаженнях (особливо з віком, коли процеси відновлення протікають повільніше процесів руйнування) відбувається передчасне дистрофічні зміни хрящової тканини, запалення хрящової поверхні і обмеження рухливості суглоба.
Захворювань опорно-рухової системи багато. Серед них найбільш часто зустрічаються артрити і артрози.
Артрит – запалення суглобів інфекційної та алергічної природи, яке супроводжується болем у суглобах, набряком, почервонінням, підвищенням температури, обмеженням рухів, а в майбутньому – деформацією, зменшенням рухливості ураженого суглоба. Зустрічаються захворювання одного суглоба – моноартрит, і декількох суглобів – поліартрит.
Артроз (повна назва – деформуючий остеоартроз). З усіх судинних захворювань 85% – артроз. Артроз – це захворювання, при якому хрящ, що покриває поверхню суглобів, розтріскується і стоншується і, зрештою, зовсім зникає. Чіпляючись один за одного, суглобові поверхні кісток переміщаються «зі скрипом», деформуються, обростаючи по краях шипами, які ускладнюють рух. Особливо страждають від артрозу тазостегнові, колінні і гомілковостопні суглоби і зчленування хребта.
В середньому після 45 років кожна друга людина страждає цією недугою, причому жінки схильні до захворювання артрозом в два рази частіше, ніж чоловіки.
На відміну від запальних захворювань суглобів – артритів, артроз проявляється не відразу і не різко. Спочатку легка і швидко проходить болючість в суглобі – мало хто зверне на це увагу. Дані симптоми можуть повторюватися роками. З часом поступово больовий синдром у суглобах виникає до кінця дня або на початку ночі, а після сну виникає абсолютно явне стан ранкової скутості. Розвиваючись, артроз призводить до периартриту (запалення оточуючих суглоб тканин), синовииту (запалення оболонки, що вистилає порожнину суглоба). Ці стадії захворювання артрозу надзвичайно болючі і різко обмежують рухливість і працездатність людини.
Як же запобігти появі артритів і артрозу, а якщо симптоми захворювань вже є, позбутися від них?
Скинемо тяжкість з ніг!
При даних захворюваннях традиційна медицина використовує медикаментозне лікування за допомогою лікарських препаратів, але основна проблема полягає в тому, що всі вони можуть використовуватися лише нетривалий час (2 – 4 тижні), т. к. мають багато побічних дій і протипоказань. І чим ефективніше знеболюючий засіб, тим більше ускладнень воно згодом викликає. Найбільш часто застосовуваний засіб при набряках і гострих болях в суглобах – нестероїдні протизапальні засоби, однак, вони не рідко викликають пошкодження слизової оболонки шлунка, аж до утворення ерозій і виразок, що надають негативну дію на нирки, кровотворну функцію кісткового мозку. Процеси регенерації хряща вимагають тривалого впливу. Це пов'язано з особливостями будови та кровопостачання суглобів. Хрящову поверхню живиться за рахунок синовіальної рідини, а не за рахунок капілярів, як більшість органів, тому процеси оновлення його відбуваються дуже повільно, а значить і прийом препаратів повинен бути тривалим. Мають безліч побічних дій, лікарські засоби для цих цілей непридатні.
Лікування захворювань суглобів повинне бути комплексним, з урахуванням причини, яка викликала дане захворювання, стадії захворювання (гостра, підгостра або хронічна), «стажу» захворювання, віку пацієнта і супутніх захворювань. Гострий період вимагає часом інтенсивного стаціонарного лікування.
Підгостра та хронічна стадія, а також широко поширені захворювання суглобів аутоімунного характеру, пов'язані з ендокринними і обмінними порушеннями, (остеоартрит, ревматоїдний артрит, подагра, деформуючий остеоартроз, остеохондроз), травми, остеопороз потребують тривалого лікування, тому синтетичні препарати, що мають масу побічних дій в даному випадку не повинні використовуватися. Крім того при лікуванні суглобового синдрому лікарські засоби повинні відповідати декільком умовам. Вони повинні:
усувати запальну складову,
покращувати мікроциркуляцію як у хворому органі, так і в організмі в цілому.
забезпечувати доставку поживних речовин до хворого суглоба,
надавати організму повноцінне збалансоване легкозасвоюване харчування,
поліпшувати функцію ШКТ, відновлювати всмоктування в кишечнику,
нормалізувати обмін речовин білковий, жировий, мінеральний,
розсмоктувати, що утворилася в процесі запалення, тканина, обмежує руху.
Всім цим вимогам відповідають натуральні фітокомплекси компанії «Чойс», що дозволяють поставити на ноги пацієнта навіть у запущених, далеко зайшли стадіях захворювання! Це група фітокомплексів, усувають суглобовий синдром: «Комфорт», «О. К.», «Фрилайф», «Омега», «Імунна формула». Завдяки своєму складу, вони впливають на всі ланки патологічних порушень кістково-хрящової і сполучної тканини, допомагають людині справитися як із запаленням, так і з дегенеративними процесами в суглобах і кістках, що, в свою чергу, покращує якість і комфорт його життя.
До складу комплексу «Комфорт» включені компоненти: прозеры, брусниця, верес звичайний, пирій повзучий, лопух великий, селера, босвелія, глюкозамін, хондроїтин, вітаміни В5 і В6, метіонін, мідь, марганець, які є найбільш ефективними при профілактиці і лікуванні захворювань суглобів: знімають запальні реакції в суглобах і сполучних тканинах; перешкоджають руйнівному процесу в хрящової тканини і сприяють її швидкому відновленню; відіграють важливу роль у формуванні та відновленні кісток, хрящів, зв'язок, сухожиль; відновлюють якісний склад синовіальної рідини суглобів; сприяють відновленню суглобних поверхонь і перешкоджають їх руйнування; підсилюють вироблення синовіальної рідини в просвіті суглоба; сприяють розчиненню і виведенню «сольових» відкладень на суглобових поверхнях; живлять організм всіма життєво необхідними біологічно активними речовинами.
Основними діючими компонентами є:
Глюкозаміну сульфат являє собою сіль природного аминомоносахарида глюкозаміну, фізіологічно присутнього в організмі людини. Поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну, стимулює синтез протеогліканів і гіалуронової кислоти синовіальної рідини. Збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобового хряща. Гальмує розвиток дегенеративних процесів у суглобах, відновлює їх функцію, зменшуючи суглобові болі. Глюкозамін впливає на обмін в хрящовій тканині.
Хондроїтину сульфат-високомолекулярний мукополісахарид, уповільнює резорбцію кісткової тканини і знижує втрату кальцію. Покращує фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, прискорює процеси відновлення, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Перешкоджає колапсу сполучної тканини; інгібує ферменти, що викликають ураження хрящової тканини, стимулює синтез глюкозаміногліканів, сприяє регенерації суглобової сумки та хрящових поверхонь суглобів, збільшує продукцію внутрішньосуглобової рідини. Зменшує болючість і збільшує рухливість уражених суглобів.
Активні компоненти боссвелии гальмують запальні реакції в сполучних тканинах, суглобах, зменшують набряки, стимулюють кровообіг, зміцнюють кровоносні судини в суглобових тканинах, а також сприяють відновленню ушкоджених кровоносних судин.
Комплекс «Комфорт» призначений для природного біокорекції опорно-рухового апарату.

Інші новини
Контакти
+380977290896
Этот номер есть в Вайбере
+380936067391
Этот номер есть в WhatsApp
+380977290896
Viber +380666900689
УкраїнаКиївпроспект Оболонский 16
Фито магазин "Биоаптека"- Лечат Травы
Ярослав
vitislava1
Графік роботи
 • Понеділок
  00:0023:30
 • Вівторок
  00:0023:30
 • Середа
  00:0023:30
 • Четвер
  00:0023:30
 • Пʼятниця
  00:0023:30
 • Субота
  09:0020:00
 • Неділя
  09:0020:00